15

saniye içerisinde siteye yönlendirileceksiniz. Reklami Kapatmak Için Tiklayin

no-repeat top left;width:560px;height:400px;">
Kadın Girişimcilerden Halep'li Bebeklere Destek | Türkiye'nin Gözü Kulağı

Kadın Girişimcilerden Halep'li Bebeklere Destek

Kadın Girişimcilerden Halep'li Bebeklere Destek
Reklam.jpg

Muhafazakâr kesimin ilk festivalini düzenleyen, sosyal medya fenomeni Zehra Özkaymaz nam-ı diğer Zeruj bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor. Her festivalde ortalama 100 bin kişiyi ağırlayan Zeruj Alışveriş Festivali'nin 11'ncisi, 29-30-31 Aralık-1 Ocak tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi 11.Hall'de gerçekleşecek.

120 KADIN GİRİŞİMCİYİ AĞIRLAYACAK

Globalleşen ve internetin hâkim olduğu dünyada; azalan komşuluk, dostluk, birlik, kardeşlik duygularını beslemek adına festivaller düzenleyen Zeruj; ev hanımı veya öğrenciyken iş hayatına atılan kadınlara ön ayak oluyor. Düzenlediği organizasyonlarla kadın girişimcilere iş dünyasının kapılarını aralayan Zeruj; Zeruj Shopping Fest'te 120 kadın girişimciyi ağırlayacak.


HALEPLİ ÇOCUKLARA DESTEK

 

Aynı zamanda festival alanında 4 gün boyunca duracak TIR ile Kilis'te yaşayan ve çoğunluğunu Halep'li mültecilerin oluşturduğu yardıma muhtaç 130 bin Suriyeli göçmene mama ve kıyafet bağışı yapılacak. Özellikle savaşta aç kalan bebekler göz önünde bulundurularak "Bir Mama Bir Umut" sloganıyla harekete geçirilecek olan proje, KilisBelediyesi işbirliğinde yürütülecek.

DÖVİZ BOZDURANA YÜZDE 10 İNDİRİM

Ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dolar çağrısına destek vermek amacıyla festival alanına 'döviz bozdurma ofisi' kurulacak; dolarını bozduranlar yüzde 10 indirim kazanacak.

 

 

 

kaynak:haberler.com

Tüm Hakları Saklıdır @ 2017 | Türkiye'nin Gözü Kulağı | İletişim | Panel

Google Takip Kodu

Haber Portalı | webmaster: cumaliyakar