15

saniye içerisinde siteye yönlendirileceksiniz. Reklami Kapatmak Için Tiklayin

no-repeat top left;width:560px;height:400px;">
Kazada Ağır Yaralanan Gülşad Öğretmen Yaşam Savaşını Kaybetti | Türkiye'nin Gözü Kulağı

Kazada Ağır Yaralanan Gülşad Öğretmen Yaşam Savaşını Kaybetti

Kazada Ağır Yaralanan Gülşad Öğretmen Yaşam Savaşını Kaybetti
Reklam.jpg

Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesi'nde, öğretmenlik yapan 25 yaşındaki Gülşad Güzel, geçen hafta Diyarbakır'daki arkadaşlarının yanına giderken geçirdiği kazada ağır yaralandı.

Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesi'nde, öğretmenlik yapan 25 yaşındaki Gülşad Güzel, geçen hafta karne dağıtımının ardından Diyarbakır'daki arkadaşlarının yanına giderken geçirdiği kazada ağır yaralandı. Bir haftadır yoğun bakım ünitesinde tutulan Gülşad öğretmenin bu sabah yaşam savaşını kaybetmesi, öğrencilerini ve ailesini üzüntüye boğdu.

BİR HAFTA SÜREN YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ

2 yıldır Hilvan'da Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu'nda Fen ve Teknoloji Bilimleri öğretmenliği yapan Gülşad Güzel, geçen cuma günü öğrencilere karne dağıttıktan sonra akraba ve arkadaşlarını görmek için 35 MPC 48 plakalı otomobiliyle Diyarbakır'a yola çıktı. Ancak, Gülşad Güzel, Siverek İlçesi yakınlarında kontrolünü kaybettiği otomobiliyle şarampole devrildi. Hurdaya dönen otomobilde ağır yaralanan öğretmen, ambulansla Siverek Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada hayati tehlikesi saptanan ve yoğun bakım ünitesine alınan Gülşad Güzel, bu sabah doktorların çabasına karşın kurtarılamayarak öldü.

Tüm Hakları Saklıdır @ 2017 | Türkiye'nin Gözü Kulağı | İletişim | Panel

Google Takip Kodu

Haber Portalı | webmaster: cumaliyakar